Misyonumuz

Kuruluşundan günümüze güvenliği, müşteri memnuniyetini misyon edinen kuruluşumuz, patronun müşterimiz olduğunu unutmadan bu misyonu sürdürmeye devam edecektir. Siz değerli müşterilerimizle, çalışma arkadaşlarımızla, hammadde sağlayıcılarımızla güven esaslı ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde; onurlu güven veren, tutabileceği sözü veren, sözünün arkasında duran bir kuruluş olmak en önemli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Kuruluşumuz ‘kalite kontrol edilmez, üretilir.’ yaklaşımı çerçevesinde, yapılan işlerin kaliteli olması, üretimin tüm aşamalarında kaliteli ürün ve hizmeti gerçekleştirmek, hız ve mükemmellik, açık ve dürüst iletişim, sürekli gelişime ve değişime hazır olmak ve İlişkilerimizde güven vazgeçilmez politikamızdır. Çalışanlarımızın deneyimiyle, değer yaratan bir kuruluş olmak vizyonumuzu açıkça ortaya koymaktadır.

BİZ KİMİZ?

Kayseri’de bulunan firmamız Sayın Çelik çatı ve Konstrüksiyon, yirmi yılı aşkın süredir Çelik Konstrüksiyon, Demir doğrama ve Ferforje Sektöründeki tecrübemizle, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

NİÇİN FİRMAMIZI TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Kaliteli işçilik
  • Ekonomik fiyat
  • Zamanında teslim
  • Dürüstlük
  • % 100 Müşteri memnuniyeti

Bize uğramadan; Demir doğrama, Ferforje ve Çelik konstrüksiyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeyin.

businessman_png6588

SAYIN ÇELİK ÇATI KONSTRÜKSİYON

Daima Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, laf ile değil yaptığı işlerle sektörün öncü firmalarındandır…